Vai atbalstu var saņemt par ēku, kas nav esoša tūrisma mītne?

Nosacījumi, kas ir jāizpilda atbalsta pretendentiem, lai varētu pretendēt uz atbalsta saņemšanu 6.4. "Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība" pasākumā
Santa Pāvila
Atbildes: 26
Pievienojies: 17 Feb 2016, 12:25

Vai atbalstu var saņemt par ēku, kas nav esoša tūrisma mītne?

Atbildēt Santa Pāvila » 13 Jūl 2016, 13:21

Zemnieku saimniecība, kura sniedz arī tūrisma pakalpojumus, ar 01.01.2016. lauza līgumu par ēkas nomu, kurā tika sniegti šie pakalpojumi (bija neizdevīgs līgums). Ir cita ēka, kur plānots sniegt izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus un kuru vajag pārbūvēt, to gribētu darīt par projekta līdzekļiem (bet tā nav esoša tūrisma mītne). Vai šajā gadījumā var pieteikties uz atbalstu? (“Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstībā”)

Atbilde: Nē, nevar. Pasākumā ir atbalstāma tikai esošu tūrismu mītņu pārbūve vai ēdināšanas bloku būvniecība/pārbūve esošā tūrisma piesaistes vietā. Turklāt konkrētajā situācijā var secināt, ka no 01.01.2016. klients ar tūrismu vispār nenodarbojas, jo ir lauzis līgumu un tam vairs nav tūrisma objekta. Lai klients atjauno savu tūrisma darbību, tad var pieteikties atbalstam nākamajās projektu pieteikumu kārtās.

Avots: LAD atbildes no 06.07.2016.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis